Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

Ročník 2010

27.6.2010: ARSENAL Lomnice - 1. FC Šebetov - 2:3

| 28.6.2010

Poslední zápas jarní části sezóny jsme na hřišti v Lomnici zvládli a získali jsme všechny body. Hned v úvodu zápasu nás David poslal do vedení svým klasickým způsobem - přesnou hlavičkou.

28.6.2010 00:00 | Ročník 2010 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 733x

19.6.2010: 1. FC Šebetov - FC ARTIS Bedřichov - 1:2

| 20.6.2010

V posledním domácím zápase na jaře jsme přivítali Bedřichov. K marodům se přidali i účastníci cyklovýletu, takže nemohlo nastoupit celkem 8 hráčů, utkání jsme museli odehrát v pěti lidech.

20.6.2010 00:00 | Ročník 2010 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 1867x

Smolný konec v poháru...

| 14.6.2010

1. FC Šebetov - FC DYNAMO ČÍŽOVKY Boskovice - 2:3Mezi osm nejlepších jsme bohužel neproklouzli, i když jsme po výborném výkonu měli zápas praktický vyhraný.

14.6.2010 00:00 | Ročník 2010 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 936x

12.6.2010: FK FULGUR Býkovice - 1. FC Šebetov - 1:4

| 14.6.2010

V Býkovicích jsme odehráli v hrozném vedru kvalitní zápas a získali jsme všechny tři body. Do vedení nás poslal Patrik, který zakončil krásnou kombinaci.

14.6.2010 00:00 | Ročník 2010 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 739x

5.6.2010: FC Žďárná - 1. FC Šebetov - 3:2

| 6.6.2010

Do Žďárné jsme jeli v oslabené sestavě, mimo dlouhodobých marodů Honzy a Zdeny, nejel ani Patrik, Brdarič a navíc Lepec odpadl také kvůli zdravorním problémům - už je toho letos bohužel nějak moc :-( Nicméně jsme se chtěli pokusit vyhrát, ve Žďárné se nám vždy dařilo... První půle byla naprosto vyrovnaná se šancemi na obou stranách.

6.6.2010 00:00 | Ročník 2010 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 673x

29.5.2010: 1. FC Šebetov - FK Jabloňany - 4:1

| 30.5.2010

V dalším domácím zápase jsme chtěli navázat na vítězství v Holešíně a porazit Jabloňany. V první půli se nám podařilo vstřelit dva góly, nejprve Patrik nadvakrát dopravil míč do branky a poté Brdarič po krásné individuální akci přesně zakončil svůj únik. Ke konci poločasu nám rozhodčí i k údivu hostů vyloučil hráče (faul možná na žlutou) a druhou půli jsme sehráli ve čtyřech.

30.5.2010 00:00 | Ročník 2010 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 693x

22.5.2010: HSK Holešín - 1. FC Šebetov - 2:4

| 25.5.2010

Po vítězném pohárovém zápase jsme odehráli během několika dní tři zápasy s těžkými soupeři. Nejprve jsme doma podlehli Microtexu Lomnice 0:2, kdy nás hosté přehrávali výbornou kombinační hrou, v týdnu jsme pak dohrávali zápas v Rájci a tam jsme utrpěli debakl s vedoucím mužstvem soutěže.

| 9.5.2010

Přijeli jsme do Rájce a právě začal liják, hřiště bylo během několika minut pod vodou, zápas se tedy musel odložit - nový termín pátek 25. června 2010 v 18:00 hodin.Ve středu nás čeká na domácí půdě pohárový zápas 2.

9.5.2010 00:00 | Ročník 2010 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 697x

1.5.2010: 1. FC Šebetov - SK VIKTORIA Suchý - 0:5

| 2.5.2010

Domácí zápas se Suchým jsme začali aktivně, hned od úvodních minut jsme hosty přehrávali a vytvářeli si šance. V průběhu prvního poločase jsme si vytvořili asi pět stoprocentních příležitostí, ale neschopnost v koncovce nás stála všechny body.

2.5.2010 00:00 | Ročník 2010 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 655x