Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

Ročník 2008

17. 5. 2008: 1.FC Šebetov - MICROTEX Lomnice 3:2

| 17.5.2008

V 5. kole jsme se konečně dočkali vítězství a snad se začíná blýskat na lepší časy.

17.5.2008 00:00 | Ročník 2008 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 650x

10. 5. 2008: TJ Šerkovice - 1.FC Šebetov 5:2

| 11.5.2008

Do Šerkovic jsme nejeli s velkými nadějemi, ale chtěli jsme se pokusit bodovat. V 1.

11.5.2008 00:00 | Ročník 2008 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 640x

4. 5. 2008: 1.FC Šebetov - TJ SOKOL Rozhraní 0:5

| 4.5.2008

Naše mizérie pokračuje i po prvním domácím zápase a v souboji s Rozhraním jsme navíc opět nedokázali vstřelit ani gól. Asi 15 minut se hrál zcela vyrovnaný zápas, poté přišla jedna chyba a prohrávali jsme.

4.5.2008 00:00 | Ročník 2008 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 618x

26. 4. 2008: STB Jabloňany - 1.FC Šebetov 6:0

| 26.4.2008

Další smolný zápas jsme sehráli v Jabloňanech, začalo to už tím, že se nám rozpadlo mužstvo, k utkání nemohli jet Patrik, Sup , Brdarič a David. Ukazuje se, že ztráta Libora a Adlinha na jarní část sezóny bude obrovská i z důvodu jejich spolehlivosti a ztráta Libora smozřejmě i jako střelce.

26.4.2008 00:00 | Ročník 2008 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 639x

Změna termínu

| 26.4.2008

Další zápas, který máme hrát doma s Rozhraním, bude sehrán po dohodě obou týmů v neděli 4. května v 10 h ráno. .

26.4.2008 00:00 | Ročník 2008 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 5467x

20. 4. 2008: TJ OREL Boskovice - 1.FC Šebetov 7:1

| 20.4.2008

V prvním kole 2. ligy jsme nastoupili na hřišti favorita soutěže Orel Bce.

20.4.2008 00:00 | Ročník 2008 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 617x

Pohár: PentaCo Boskovice - 1. FC Šebetov - 3:2

| 8.4.2008

První kolo poháru pro nás letos znamenalo konečnou, když jsme podlehli PentaCu Boskovice a to zejména díky špatné hře v první půli. Druhý poločas už jsme byli lepším týmem, ale nedokázali jsme proměnit stoprocentní šance i díky skvěle chytajícímu brankáři domácích.Poločas: 2:0Góly: Tesař P., Přichystal D.Sestava: Hirt Martin - Vašek Jan, Horák Michal - Přichystal Dušan, Tesař Patrik, Pulec Michal - Tesař Libor .

8.4.2008 00:00 | Ročník 2008 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 665x

Webové stránky 2. ligy!!!

| 17.2.2008

2. liga má jako jediná ze všech soutěží své webové stránky, které jsou neustále aktualizované:www.mkblansko.wz.cz .

17.2.2008 00:00 | Ročník 2008 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 592x