Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

Ročník 2009

16.5.09: 1.FC Šebetov - ARSENAL Lomnice 4:4

| 20.5.2009

V sobotu jsme hráli doma proti Arsernalu Lomnice a chtěli jsme samozřejmě zvítězit. Začali jsme dobře a měli jsme hned v úvodu několik šancí, tu největší David, když po dobře zahraném rohu jeho střela jen těsně minula tyčku.

20.5.2009 00:00 | Ročník 2009 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 842x

9. 5. 09: FC FULGUR Býkovice - 1. FC Šebetov 1:1

| 10.5.2009

V sobotu jsme byli poprvé v sezóně téměř kompletní, jen Libor byl nemocný, takže zápas pouze sledoval v civilu, bohužel ale hned po prvním střídání odkulhal Lepec. Na krásném hřišti v Býkovicích byly v prvním poločase k vidění šance na obou stranách, ale my jsme jich měli asi víc, největší měl Patrik, když nejprve po dobře zahraném rohu přestřelil,v další šanci jeho střela skončila na břevnu a dorážka Zdeny skončila těsně mimo tyčku domácí branky. Ve druhé půli už byli domácí aktivnější a místy jsme se dostali pod tlak, ale občas jsme vyráželi do rychlých brejků a z jednoho jsme vstřelili vedoucí gól - Patrik prošel přes dva hráče, naservíroval Zdenovi přihrávku před odkrytou bránou a ten se nemýlil.

10.5.2009 00:00 | Ročník 2009 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 755x

Skupina Šebetov na Facebooku

| 4.5.2009

Máte-li někdo účet na facebooku, přidejte se ke skupině Šebetov. Je tam povoleno vkládat fotky a videa, stejně tak můžete diskutovat.

4.5.2009 00:00 | Ročník 2009 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 751x

1.FC Šebetov - FC Žďárná 3:2

| 3.5.2009

Ve třetím kole jsme hráli doma se Žďárnou a připsali jsme si první letošní vítězství. Opět nás bylo málo, takže sil na nějaký krásný fotbal jsme moc neměli, byl to spíše boj.

3.5.2009 00:00 | Ročník 2009 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 686x

26.4.2009: FC Brumov - 1. FC Šebetov 1:0

| 26.4.2009

V neděli ráno jsme sehráli v Brumově vyrovnaný zápas, ale chybělo nám trošku štěstí, aby jsme si odvezli nějaký ten bod. Moc nás nebylo, navíc Honza statečně řídil obrannou hru i s bolavým kotníkem a taky se nikdo moc nevyspal, proto v první půli režírovali hru domácí, nicméně jsme pozorně bránili a když už se domácí dostali za naši obranu, zachraňoval opět výborný Sup.

26.4.2009 00:00 | Ročník 2009 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 681x

Pohár 2009

| 20.4.2009

Pohár pro nás letos skončil již v prvním kole, když jsme utrpěli debakl s týmem Lhota u Lysic a to 2:10. Než jsme se na malinkatém hřišti s umělým povrchem stačili rozkoukat, prohrávali jsme během pěti minut 0:3.

20.4.2009 00:00 | Ročník 2009 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 717x

18.4.2009: 1.FC Šebetov - FC ARTIS Bedřichov 1:1

| 20.4.2009

První zápas nové sezóny jsme sehráli doma proti mužstvu z Bedřichova. První poločas se hrál vyrovnaný fotbal, ale byl to spíše boj a hosté měli více šancí ke skórování.

20.4.2009 00:00 | Ročník 2009 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 663x