Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

Ročník 2010

24.4.2010: FC SAMPDORIA Poříčí - 1.FC Šebetov - 1:0

| 25.4.2010

Ve druhém kole jsme zavítali na půdu druhého nováčka soutěže Sampdorie Poříčí a věděli jsme, že nás čeká těžký zápas.  Očekávání se vyplnilo, domácí hráli rychlý kombinační fotbal a většinu zápasu byli lepším týmem. V prvním poločase se hrálo téměř bez šancí na obou stranách, zápas začal až ve druhé půli.

25.4.2010 00:00 | Ročník 2010 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 656x

Informace

| 24.4.2010

24.4.2010 00:00 | Ročník 2010 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 778x

17.4.2010: 1. FC Šebetov - FK Louka - 6:1

| 18.4.2010

Úvodní zápas sezóny jsme sehráli s nováčkem soutěže FK Louka. Od počátku zápasu jsme byli lepším týmem a hosty jsem přehrávali, úvodní gól dal po pěkné akci Kuba, o několik minut poté se trefil Dušan a skvělou čtvrthodinu zakončil kuriózním gólem Brdarič.

18.4.2010 00:00 | Ročník 2010 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 700x

1. kolo poháru: SOKOL Šebrov - 1. FC Šebetov 0:5

| 10.4.2010

V Šebrově jsme potvrdili úlohu favorita a domácí tým jsme z poháru vyřadili.Poločas: 0:1Góly: Slabej D., Tesař P., Katzmair M., Vašek J., Huptys R.Sestava: Hirt Martin - Vašek Jan, Slabej David, Mužík Petr - Tesař Patrik, Hradecký Michal, Přichystal Dušan, Katzmair Michal - Mužík Zdeněk, Huptys Richard Ve 2. kole se utkáme s prvoligovým FC Brumov, který v minulé sezóně postoupil z naší soutěže.

| 25.1.2010

V sezóně 2010 bude hrát malou kopanou na okrese Blansko 85 týmů rozdělených do 7 soutěží, my budeme hrát opět 2. ligu.II.

25.1.2010 00:00 | Ročník 2010 | Komentáře (0) | Celý příspěvek | 702x