FC Šebetov
Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

Odehrané zápasy

Kolo Domácí Hosté Datum Skóre

22. Kolo

22 ARSENAL Lomnice FC Šebetov 25.10.2015 10:00 0 - 0
22 AC Kozárov TORPÉDA Vážany 24.10.2015 16:00 4 - 6
22 FC Žďárná TJ SOKOL Křetín 24.10.2015 16:00 4 - 1
22 FC Rašov FC Světlá 24.10.2015 16:00 4 - 6
22 FK Rudná FC DYNAMO Čížovky 24.10.2015 16:00 3 - 1
22 FC ARTIS Bedřichov DKS KOPEČEK Rájec 24.10.2015 16:00 0 - 3

21. Kolo

21 FC Šebetov FC Žďárná 17.10.2015 16:00 2 - 4
21 FC Světlá FC ARTIS Bedřichov 17.10.2015 16:00 5 - 1
21 FC Rašov TORPÉDA Vážany 17.10.2015 16:00 2 - 5
21 DKS KOPEČEK Rájec FK Rudná 17.10.2015 16:00 0 - 7
21 FC DYNAMO Čížovky ARSENAL Lomnice 18.10.2015 10:00 1 - 7
21 TJ SOKOL Křetín AC Kozárov 18.10.2015 10:00 2 - 0

20. Kolo

20 FC Světlá TORPÉDA Vážany 10.10.2015 16:00 1 - 6
20 FC ARTIS Bedřichov FK Rudná 10.10.2015 16:00 1 - 2
20 FC Žďárná FC DYNAMO Čížovky 10.10.2015 16:00 3 - 1
20 AC Kozárov FC Šebetov 10.10.2015 16:00 0 - 2
20 FC Rašov TJ SOKOL Křetín 10.10.2015 16:00 2 - 5
20 ARSENAL Lomnice DKS KOPEČEK Rájec 11.10.2015 10:00 2 - 2

19. Kolo

19 TORPÉDA Vážany FC ARTIS Bedřichov 3.10.2015 16:00 3 - 1
19 FK Rudná ARSENAL Lomnice 3.10.2015 16:00 1 - 4
19 FC Rašov FC Šebetov 3.10.2015 16:00 4 - 3
19 DKS KOPEČEK Rájec FC Žďárná 3.10.2015 16:00 3 - 2
19 FC DYNAMO Čížovky AC Kozárov 4.10.2015 10:00 0 - 1
19 TJ SOKOL Křetín FC Světlá 4.10.2015 10:00 2 - 3

18. Kolo

18 FC ARTIS Bedřichov ARSENAL Lomnice 26.9.2015 17:00 0 - 5
18 FC Žďárná FK Rudná 26.9.2015 17:00 4 - 0
18 AC Kozárov DKS KOPEČEK Rájec 26.9.2015 17:00 0 - 3
18 FC Rašov FC DYNAMO Čížovky 26.9.2015 17:00 2 - 3
18 FC Světlá FC Šebetov 26.9.2015 17:00 3 - 1
18 TORPÉDA Vážany TJ SOKOL Křetín 26.9.2015 17:00 1 - 5

17. Kolo

17 FC Šebetov TORPÉDA Vážany 19.9.2015 17:00 2 - 1
17 FC Rašov DKS KOPEČEK Rájec 19.9.2015 17:00 4 - 1
17 FK Rudná AC Kozárov 19.9.2015 17:00 1 - 3
17 FC DYNAMO Čížovky FC Světlá 20.9.2015 10:00 1 - 9
17 ARSENAL Lomnice FC Žďárná 20.9.2015 10:00 3 - 5
17 TJ SOKOL Křetín FC ARTIS Bedřichov 20.9.2015 10:00 6 - 2

16. Kolo

16 FC ARTIS Bedřichov FC Žďárná 12.9.2015 17:00 0 - 1
16 AC Kozárov ARSENAL Lomnice 12.9.2015 17:00 4 - 2
16 FC Rašov FK Rudná 12.9.2015 17:00 3 - 2
16 FC Světlá DKS KOPEČEK Rájec 12.9.2015 17:00 5 - 0
16 TORPÉDA Vážany FC DYNAMO Čížovky 12.9.2015 17:00 1 - 1
16 TJ SOKOL Křetín FC Šebetov 13.9.2015 10:00 0 - 2

15. Kolo

15 FC Šebetov FC ARTIS Bedřichov 5.9.2015 17:00 2 - 0
15 FC Žďárná AC Kozárov 5.9.2015 17:00 1 - 0
15 DKS KOPEČEK Rájec TORPÉDA Vážany 5.9.2015 17:00 2 - 2
15 FK Rudná FC Světlá 5.9.2015 17:00 4 - 1
15 FC Rašov ARSENAL Lomnice 5.9.2015 17:00 1 - 3
15 FC DYNAMO Čížovky TJ SOKOL Křetín 6.9.2015 10:00 2 - 6

14. Kolo

14 FC ARTIS Bedřichov AC Kozárov 29.8.2015 17:00 2 - 4
14 FC Rašov FC Žďárná 29.8.2015 17:00 4 - 6
14 FC Světlá ARSENAL Lomnice 29.8.2015 17:00 2 - 1
14 FC Šebetov FC DYNAMO Čížovky 29.8.2015 17:00 2 - 0
14 TORPÉDA Vážany FK Rudná 29.8.2015 17:00 3 - 1
14 TJ SOKOL Křetín DKS KOPEČEK Rájec 30.8.2015 10:00 3 - 3

13. Kolo

13 FC Žďárná FC Světlá 22.8.2015 17:00 2 - 3
13 DKS KOPEČEK Rájec FC Šebetov 22.8.2015 17:00 4 - 1
13 FK Rudná TJ SOKOL Křetín 22.8.2015 17:00 4 - 4
13 FC Rašov AC Kozárov 22.8.2015 17:00 3 - 3
13 ARSENAL Lomnice TORPÉDA Vážany 23.8.2015 10:00 4 - 1
13 FC DYNAMO Čížovky FC ARTIS Bedřichov 23.8.2015 10:00 1 - 1

12. Kolo

12 FC DYNAMO Čížovky DKS KOPEČEK Rájec 16.8.2015 10:00 3 - 4
12 TJ SOKOL Křetín ARSENAL Lomnice 16.8.2015 10:00 2 - 5
12 FC Šebetov FK Rudná 15.8.2015 17:00 0 - 3
12 TORPÉDA Vážany FC Žďárná 15.8.2015 17:00 4 - 0
12 FC Světlá AC Kozárov 15.8.2015 17:00 1 - 7
12 FC Rašov FC ARTIS Bedřichov 15.8.2015 17:00 7 - 1

11. Kolo

11 TJ SOKOL Křetín FC Žďárná 14.6.2015 10:00 4 - 0
11 FC DYNAMO Čížovky FK Rudná 14.6.2015 10:00 6 - 3
11 FC Světlá FC Rašov 13.6.2015 17:00 2 - 1
11 FC Šebetov ARSENAL Lomnice 13.6.2015 17:00 0 - 2
11 TORPÉDA Vážany AC Kozárov 13.6.2015 17:00 3 - 4
11 DKS KOPEČEK Rájec FC ARTIS Bedřichov 13.6.2015 17:00 6 - 0

10. Kolo

10 FC ARTIS Bedřichov FC Světlá 6.6.2015 17:00 1 - 0
10 TORPÉDA Vážany FC Rašov 6.6.2015 17:00 3 - 1
10 AC Kozárov TJ SOKOL Křetín 6.6.2015 17:00 1 - 3
10 FC Žďárná FC Šebetov 6.6.2015 17:00 1 - 2
10 FK Rudná DKS KOPEČEK Rájec 6.6.2015 17:00 3 - 1
10 ARSENAL Lomnice FC DYNAMO Čížovky 7.6.2015 10:00 1 - 1

9. Kolo

9 FK Rudná FC ARTIS Bedřichov 30.5.2015 17:00 2 - 5
9 TORPÉDA Vážany FC Světlá 30.5.2015 17:00 3 - 2
9 DKS KOPEČEK Rájec ARSENAL Lomnice 30.5.2015 17:00 2 - 3
9 FC Šebetov AC Kozárov 30.5.2015 17:00 8 - 0
9 TJ SOKOL Křetín FC Rašov 31.5.2015 10:00 3 - 3
9 FC DYNAMO Čížovky FC Žďárná 31.5.2015 10:00 9 - 1

8. Kolo

8 FC ARTIS Bedřichov TORPÉDA Vážany 23.5.2015 17:00 2 - 1
8 FC Světlá TJ SOKOL Křetín 23.5.2015 17:00 1 - 0
8 FC Šebetov FC Rašov 23.5.2015 17:00 1 - 1
8 AC Kozárov FC DYNAMO Čížovky 23.5.2015 17:00 6 - 1
8 FC Žďárná DKS KOPEČEK Rájec 23.5.2015 17:00 3 - 2
8 ARSENAL Lomnice FK Rudná 24.5.2015 10:00 0 - 0

7. Kolo

7 FC Šebetov FC Světlá 16.5.2015 17:00 3 - 6
7 FK Rudná FC Žďárná 16.5.2015 17:00 4 - 0
7 DKS KOPEČEK Rájec AC Kozárov 16.5.2015 17:00 2 - 4
7 FC DYNAMO Čížovky FC Rašov 17.5.2015 10:00 2 - 5
7 ARSENAL Lomnice FC ARTIS Bedřichov 17.5.2015 10:00 2 - 1
7 TJ SOKOL Křetín TORPÉDA Vážany 17.5.2015 10:00 1 - 5

6. Kolo

6 FC Světlá FC DYNAMO Čížovky 9.5.2015 17:00 1 - 5
6 FC ARTIS Bedřichov TJ SOKOL Křetín 9.5.2015 17:00 0 - 1
6 FC Žďárná ARSENAL Lomnice 9.5.2015 17:00 1 - 0
6 AC Kozárov FK Rudná 9.5.2015 17:00 4 - 2
6 DKS KOPEČEK Rájec FC Rašov 9.5.2015 17:00 3 - 2
6 TORPÉDA Vážany FC Šebetov 9.5.2015 17:00 5 - 2

5. Kolo

5 FC Šebetov TJ SOKOL Křetín 2.5.2015 17:00 5 - 1
5 FK Rudná FC Rašov 2.5.2015 17:00 6 - 1
5 DKS KOPEČEK Rájec FC Světlá 2.5.2015 17:00 4 - 0
5 FC DYNAMO Čížovky TORPÉDA Vážany 3.5.2015 10:00 3 - 2
5 ARSENAL Lomnice AC Kozárov 3.5.2015 10:00 1 - 1
5 FC Žďárná FC ARTIS Bedřichov 2.5.2015 17:00 0 - 2

4. Kolo

4 FC ARTIS Bedřichov FC Šebetov 25.4.2015 16:00 1 - 8
4 AC Kozárov FC Žďárná 25.4.2015 16:00 2 - 1
4 TORPÉDA Vážany DKS KOPEČEK Rájec 25.4.2015 16:00 3 - 1
4 FC Světlá FK Rudná 25.4.2015 16:00 0 - 4
4 ARSENAL Lomnice FC Rašov 26.4.2015 10:00 3 - 0
4 TJ SOKOL Křetín FC DYNAMO Čížovky 26.4.2015 10:00 2 - 2

3. Kolo

3 ARSENAL Lomnice FC Světlá 19.4.2015 10:00 3 - 4
3 AC Kozárov FC ARTIS Bedřichov 18.4.2015 16:00 2 - 1
3 FC Žďárná FC Rašov 18.4.2015 16:00 1 - 3
3 DKS KOPEČEK Rájec TJ SOKOL Křetín 18.4.2015 16:00 3 - 0
3 FK Rudná TORPÉDA Vážany 18.4.2015 16:00 0 - 2
3 FC DYNAMO Čížovky FC Šebetov 19.4.2015 10:00 8 - 1

2. Kolo

2 AC Kozárov FC Rašov 11.4.2015 16:00 5 - 1
2 TJ SOKOL Křetín FK Rudná 12.4.2015 10:00 3 - 2
2 FC Světlá FC Žďárná 11.4.2015 16:00 2 - 2
2 TORPÉDA Vážany ARSENAL Lomnice 11.4.2015 16:00 5 - 1
2 FC ARTIS Bedřichov FC DYNAMO Čížovky 11.4.2015 16:00 0 - 5
2 FC Šebetov DKS KOPEČEK Rájec 11.4.2015 16:00 1 - 3

1. Kolo

1 FC ARTIS Bedřichov FC Rašov 28.3.2015 16:00 5 - 5
1 FK Rudná FC Šebetov 28.3.2015 16:00 3 - 2
1 DKS KOPEČEK Rájec FC DYNAMO Čížovky 28.3.2015 16:00 1 - 6
1 FC Žďárná TORPÉDA Vážany 28.3.2015 16:00 2 - 4
1 AC Kozárov FC Světlá 28.3.2015 16:00 3 - 7
1 ARSENAL Lomnice TJ SOKOL Křetín 29.3.2015 10:00 3 - 1

Příspěvky

Vyhledávání

Odkazy

Nejčtenější příspěvky

Poslední příspěvky

FC Šebetov | Stránky oddílu malé kopané v Šebetově. (c) Michal Horák 2013