FC Šebetov
Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

11. 8. 2007: 1.FC ŠEBETOV - SK JKP OLEŠNÁ - 5:4

| 12.8.2007

V prvním kole podzimní části jsme přivítali na domácím hřišti soupeře z Olešné. Byl to dramatický zápas od začátku až do samého konce...
Nezačali jsme moc dobře a asi v 5. minutě jsme inkasovali, když hosté využili naší chyby v rozehrávce. Docela brzy se nám ale povedlo výsledek otočit, když se dvakrát trefil kapitán, který mohl přidat ještě 3. gól, ale orazítkoval jen břevno. Zápas jsme si ale opět zkomplikovali vlastními chybami a do konce 1. poločasu jsme si nechali dát 2 laciné branky a stav byl 2:3. Po přestávce se nám dál lepila smůla na paty a hned v úvodu druhé půle jsme si dali ještě vlastní gól. Vypadalo to s námi už špatně, ale nevzdali jsme to. Vyvinuli jsme drtivý tlak a soupeř se zbývajících 25 minut k ničemu nedostal. Měli jsme spoustu vyložených šancí, ale nedařilo se nám je (jako obvykle) proměňovat, nakonec to tam začalo naštěstí padat. Snížení jsme se dočkali po krásné akci na jeden dotek, kdy zakončoval svým desátým gólem v sezóně Patrik. Vyrovnání zařídil opět Patrik, když zahrával roh a obránce hostí si srazil míč do brány. Dokonalý obrat byl dokončen asi po 2 minutách od vyrovnání, kdy Zdena zabojoval, vzal míč obránci a naservíroval přihrávku před odkrytou branku Patrikovi a ten se nemýlil. Po tomto gólu naše radost neznala mezí!!! Bylo to drama se šťastným koncem pro nás...

Poločas: 2:3
Góly: 2x Přichystal D., 2x Tesař P., vlastní

Sestava: Michal Pulec - Jan Vašek, Mužík Petr, Zemánek Arnold - Přichystal Dušan, Horák Michal, Tesař Patrik - Mužík Zdeněk

Příspěvek vyšel v Neděli 12.8.2007 00:00 v kategorii Ročník 2007 a byl 746x zobrazen.