Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

14. 10. 2006: FC Bedřichov - 1. FC Šebetov 2:3

| 19.10.2006

ZÁPAS, VE KTERÉM NÁM VÍTĚZSTVÍ ZARUČOVALO POSTUP DO 3. LIGY

Přijeli jsme v těžce "nabourané" sestavě, jelikož kostra týmu bojovala na "velké kopané" - chyběli: Dušan, Brdarič, Libor, Patrik, David. Proto s námi museli jet i hráči, kteří by za normálních okolností jet ani nemohli, musím zmínit zejména návrat Martina Odehnala, který po dlouhých letech oblékl znovu šebetovský dres. Ti, co byli na hřišti, ze sebe ovšem vydali maximum a výsledkem jsou 3 body, na které by před zápasem vsadil málokdo.

Začátek utkání byl z naší strany opatrný, během první půle však každý z nás našel svůj nejsilnější post na hřišti a začali jsme soupeře přehrávat nátlakovou hrou, která brzy přinesla své ovoce. První gól padl za vydatného přispění domácího obránce, jenž si dezorientován srazil prudký centr ze strany do vlastní sítě - vedli jsme 1:0. Ještě několik slibných příležitostí zůstalo nevyužito, když největší šance pálil především Peťan Mužík, který z obrany podnikal nebezpečné útočné výpady. Poté se hráči Bedřichova osmělili a zahrozili z několika nebezpečných brejků, bohužel při jednom z nich náš brankář neodhadl situaci při výběhu z brány a domácí útočník pohodlně srovnal stav na 1:1. Pár minut nato Bedřichov po rychlé a přesné kombinaci na jeden dotek otáčí skóre na svou stranu, ujímá se vedení 2:1.

"Šebík" ale dokázal ještě do poločasu srovnat, když se trefil Peťan (pro něj v posledních zápasech typickou bombou z dálky, která domácího gólmana dokonale zaskočila).

Ve druhé půli nebylo již tolik sil, přesto se podařilo vstřelit vítěznou branku, když výborný pas od Peťana proměnil náš útočník (Michal) přesnou hlavičkou mezi nohy překvapeného brankáře. Po vedoucí brance jsme ještě zvýšili bojovnost vědomi si toho, že výhra "Šebík" posouvá bez ohledu na další výsledky do 3. ligy.

Do konce utkání se skóre už nezměnilo a výborným výkonem po zbytek zápasu jsme soupeři nedali šanci na zvrat.

1. FC ŠEBETOV POTŘETÍ ZA SEBOU POSTUPUJE!!!         (tentokráte ze 2. místa)

Sestava: Michal Pulec - Petr Mužík, Jan Vašek -  Zdeněk Mužík, Martin Odehnal, Laďa - Michal

Příspěvek vyšel ve Čtvrtek 19.10.2006 00:00 v kategorii Ročník 2006 a byl 752x zobrazen.