FC Šebetov
Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

18.4.2009: 1.FC Šebetov - FC ARTIS Bedřichov 1:1

| 20.4.2009

První zápas nové sezóny jsme sehráli doma proti mužstvu z Bedřichova. První poločas se hrál vyrovnaný fotbal, ale byl to spíše boj a hosté měli více šancí ke skórování. Na začátku druhé půle jsme se dostali pod tlak a z rohu jsme inkasovali. Naštěstí se nám podařilo brzy vyrovnat, když Zdenek vyslal do brejku Dušana a ten rychlý protiútok zakončil. Po vyrovnávajícím gólu jsme měli několik šancí, ale nedokázali jsme vstřelit rozhodující gól. Na druhé straně měli hostující hráči snad ještě větší šance ke skórování, ale podržel nás vynikajícími zákroky Sup - jednoznačně náš nejlepší hráč. Na úvod sezóny dobrý bod.

Poločas: 0:0
Góly: Přichystal D.

Hirt Martin - Slabej David, Mužík Petr, Barva Jiří - Přichystal Dušan, Horák Michal, Lepka Jakub - Mužík Zdeněk, Kaci

Příspěvek vyšel v Pondělí 20.4.2009 00:00 v kategorii Ročník 2009 a byl 731x zobrazen.