FC Šebetov
Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

2.10.2010: 1. FC Šebetov - FC Žďárná - 1:3

| 2.10.2010

První prohra v podzimní části přišla doma se Žďárnou. K zápasu jsem nastoupili opět ve velmi oslabené sestavě, chybělo nám sedm hráčů, z týmu je totální lazaret a už si přeju, aby sezóna skončila...Bohužel po této prohře začíná i boj o záchranu a následující domácí zápas s Býkovicema bude nesmírně důležitý.
První půli jsme byli lepším týmem a měli jsme několik velkých příležitostí, asi ve dvacáté minutě jsme šli do vedení, ale bohužel jsme ho nenavýšili a soupěř potrestal naše zaváhání v obraně - asi minutu před koncem.
Druhou půli jsme nezačali dobře a ihned jsme inkasovali, poté to byla marná snaha o vyrovnání, největší šanci měl Brdarič, ale odkrytou branku netrefil, Kaciho rána z přímého kopu prozměnu orazítkovala jen tyč brány hostí. V závěru už jsme hru otevřeli a soupeř nám dal z brejku třetí gól.

Příspěvek vyšel v Sobotu 2.10.2010 00:00 v kategorii Ročník 2010 a byl 860x zobrazen.