FC Šebetov
Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

20. 4. 2008: TJ OREL Boskovice - 1.FC Šebetov 7:1

| 20.4.2008

V prvním kole 2. ligy jsme nastoupili na hřišti favorita soutěže Orel Bce. Opět se potvrdilo, že neděle ráno jsou pro nás špatné. V první půli jsme hráli vyrovnaný zápas a dokonce jsme se díky Brdaričovi ujali vedení, které jsme drželi do poslední minuty poločasu, kdy domácím vyšla standartní situace a bylo vyrovnáno. Na začátku 2. půle jsme hrubými chybami darovali domácím 2 branky. Poté jsme ve snaze zvrátit zápas otevřeli hru a Orel nás potrestal dalšími góly. První poločas super, druhý katastrofa...Musí se hrát až do konce a ne jenom poločas.

Poločas: 1:1
Góly: Horák M.

Sestava: Hirt Martin - Slabej David, Mužík Petr, Jan Vašek - Přichystal Dušan, Tesař Patrik, Barva Jiří, Horák Michal - Mužík Zdeněk, Pulec Michal

Příspěvek vyšel v Neděli 20.4.2008 00:00 v kategorii Ročník 2008 a byl 697x zobrazen.