FC Šebetov
Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

23. 6. 2007: 1.FC ŠEBETOV - FC SAMPDORIA Poříčí - 2:0

| 23.6.2007

Tentokráte jsme hráli se soupeřem, který měl pouze o bod méně než náš tým. Trošku nás strašilo počasí, když před zápasem dvakrát sprchlo. Zápas začal se spožděním, protože nás bylo jen pět a čekali jsme na další tři hráče, kteří měli přijet později, dokonce jsme museli hrát tak 5 minut pouze ve čtyřech v poli. Naštěstí se podařilo udržet čisté konto a dokonce jsme i jednou soupeře pozlobili. První poločas byl velice vyrovnaný a diváci se žádného gólu a dokonce ani vyložených šancí nedočkali.

Ve druhém poločase už šance na obou stranách přišli, ovšem dlouho nevyužívané. Střelecké trápení prolomil až Adlinho, který propálil vše co mu stálo v cestě a po pár minutách navýšil skóre Libor po samostatném úniku mezi nohy gólmana.

Poločas: 0:0
Góly: Zemánek A., Tesař L.

Sestava: Michal Pulec - Vašek Jan, Zemánek Arnold, Horák Michal - Přichystal Dušan, Tesař Patrik, Mužík Zdeněk - Tesař Libor

Příspěvek vyšel v Sobotu 23.6.2007 00:00 v kategorii Ročník 2007 a byl 637x zobrazen.