FC Šebetov
Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

24.10.09: 1. FC Šebetov - MICROTEX Lomnice 0:4

| 26.10.2009

V posledním domácím zápase sezóny jsme přivítali tým Microtexu Lomnice, který u nás potřeboval vyhrát, aby si uchoval šanci na postup do první ligy. Zápas brali opravdu zodpovědně, přijeli dvě pětky hráčů a zároveň i fanoušci, to my jsme se sešli jako obvykle v pěti lidech. První poločas jsme statečně bránili a hosté se k ničemu vážnějšímu nedostali. Druhá půle začala ve stejném duchu, jak končila první, jen s tím rozdílem, že nám začali docházet síly a hosté začali víc tlačit. Nicméně asi v desáté minutě jsme měli vyloženou šanci, kdy šel Riči sám na gólmana, bohužel ho trefil jen do ramene. Opět se potvrdilo známé pravidlo a asi v polovině druhého poločasu jsme tečovanou střelou poprvé inkasovali a to byl prakticky konec zápasu, na zvrat už jsme sílu neměli, hosté se uklidnili a přidali nám ještě tři góly.
Naštěstí je sezóna u konce, obměna mužstva už je opravdu potřeba.

Poločas: 0:0

Příspěvek vyšel v Pondělí 26.10.2009 00:00 v kategorii Ročník 2009 a byl 704x zobrazen.