FC Šebetov
Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

27.5.2006 1.FC Šebetov - Vážany 2:2

| 29.5.2006

Vážany jsou tým, který vznikl v době, kdy jsme opět obnovili malou kopanou v Šebetově a jsou tedy naším soupeřem již od základní soutěže. Vždy jsou tato utkání velmi vyhecovaná a vypjatá. Stejně tak tomu bylo i tentokrát.

Hned v úvodu jsme soupeře na několik minut zatlačili a vytvořili si několik vyložených šancí, bohužel se je nepodařilo využít a zápas se začínal vyrovnávat. Až do konce poločasu to byla hra především obran, které pracovali skvěle. Druhý poločas se pro nás nezačal vyvíjet moc dobře, nejdříve se Liboru Tesařovi nepovedlo trefit bránu ve vyložené pozici a po několika minutách jsme dostali první gól. Padl po velkém zmatku v pokutovém území a míč se pomalu dokutálel až do brány. Neuběhly snad ani dvě minuty a po nešťastném zákroku našeho brankáře Michala Pulce to bylo již 0:2. Naštěstí jsme se nevzdali a deset minut před koncem snížil Michal Horák a dvě minuty před koncem krásnou střelou vyrovnal Dušan Přichystal. Těsně před koncem jsme ještě měli možnost zápas otočit, ale soupeř šanci na poslední chvíli odvrátil.

Sestava: Michal Pulec - Petr Mužík, Jan Vašek, Arnold Zemánek - Michal Horák, Zdeněk Mužík, Dušan Přichystal - Libor Tesař

Příspěvek vyšel v Pondělí 29.5.2006 00:00 v kategorii Ročník 2006 a byl 733x zobrazen.