FC Šebetov
Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

27.6.2010: ARSENAL Lomnice - 1. FC Šebetov - 2:3

 | 28.6.2010


Poslední zápas jarní části sezóny jsme na hřišti v Lomnici zvládli a získali jsme všechny body. Hned v úvodu zápasu nás David poslal do vedení svým klasickým způsobem - přesnou hlavičkou. O několik minut jsme po krásné akci mohli vedení navýšit, ale Patrik orazítkoval pouze tyč. A tak přišel trest, po chybě v rozehrávce nás domácí potrestali z brejku. Ke konci první půle byly k vidění na obou stranách vyložené šance, nejprve Patrik mířil opět pouze do tyče a vzápětí domácí po pěkné kombinaci přestřelili prázdnou branku. V první polovině druhé půle jsme soupěře zatlačili a byly z toho dva góly Michala. Bohužel jsme si situaci zkomplikovali a chvíli po našem třetím gólu jsme nechali domácí zkorigovat stav na rozdíl jedné branky. Do konce zápasu převzali inicitaivu domácí, ale naše bránění bylo perfektní, tudíž tři body byly naše.

Po polovině sezóny jsme na 6. - 8. místě se ziskem 15 bodů, což docela jde, vzhledem ke zraněním jaká nás postihla. Ve druhé polovině to snad bude lepší, měli by začít hrát Honza s Lepcem a vrátí se také Libor. Všichni jsme rádi, že Zdenova rekonvalescence je na dobré cestě!

Poločas: 1:1
Góly: 2x Hradecký M., Slabej D.

Sestava: Hirt Martin - Slabej David, Mužík Petr, Horák Michal - Hradecký Michal, Přichystal Dušan, Katzmair Michal - Tesař Patrik

Příspěvek vyšel v Pondělí 28.6.2010 00:00 v kategorii Ročník 2010 a byl 824x zobrazen.

Komentáře


Přidejte svůj komentář

Přidej komentář

Příspěvky

Vyhledávání

Odkazy

Nejčtenější příspěvky

Poslední příspěvky

FC Šebetov | Stránky oddílu malé kopané v Šebetově. (c) Michal Horák 2013