FC Šebetov
Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

3.10.09: DKS KOPEČEK Rájec - 1. FC Šebetov 5:2

| 5.10.2009

V Rájci jsme nesehráli dobrý zápas a po čtyřech výhrách přišla krutá porážka. V první půli jsme nehráli vůbec dobře, málo jsme běhali a téměř tři kompletní pětky domácích nás přehrávali. První půli jsme prohráli o dva góly. Úvodních patnáct minut druhého poločasu jsme makali a bylo z toho Honzovo snížení po dobře zahraném rohovém kopu. Jako rozhodující se ukázala šance Kuby, který ve velké šanci trefil tyčku a hned z dorážky bohužel jen domácího brankáře. Pravidlo nedáš dostaneš se potvrdilo z následného protiútoku. Poté už jsme hru otevřeli a hráli jsme vabank, bohužel jsme ale nebyli tak efektivní jako domácí, kteří přidali další dvě branky. V závěru už jen Kuba krásnou střelou korigoval výsledek - zasloužené vítězství domácích.

Poločas: 2:0
Góly: Vašek J., Lepka J.

Martin - Vašek Jan, Mužík Petr, Slabej David - Lepka Jakub, Přichystal Dušan, Horák Michal - Mužík Zdeněk

Příspěvek vyšel v Pondělí 5.10.2009 00:00 v kategorii Ročník 2009 a byl 796x zobrazen.