FC Šebetov
Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

30. 6. 2007: SK JESTŘEBÍ - 1. FC ŠEBETOV - 5:3

| 2.7.2007

V tomto zápase jsme začali dobře, vytvořili si několik velice slibných šancí a soupeře jsme k ničemu nepustili, jenže přišla chyba v obraně a Jestřebí ji proměnilo ve vedoucí gól domácích. Celý poločas se náš tým snažil vyrovnat, to se také k jeho konci povedlo, když se trefil Libor. Už to zase vypadalo veseleji a do druhého poločasu jsme chtěli jít za vítězstvím, bohužel další obrovské chyby před naší brankou znamenali, že jsme dostali hned na začátku poločasu dva góly. Opět jsme se vrhli do útoku a brzy se povedlo snížit Honzovi, ale opět jsme se nevyvarovali chybě, po jedné se kopala penalta a stav byl 4:2. Na každé straně padl ještě jeden gól, za nás přesně zamířil Patrik. I přes to, že se celý zápas hrálo na jednu branku (a nebylo to na tu naši) jsme zápas prohráli. Tentokráte nevycházelo nic, v útoku se nedávali šance v obraně se zapomínalo na volné hráče a brankář také neměl svůj den.

Poločas: 1:1
Góly: Tesař L., Vašek J., Tesař P.

Sestava: Michal Pulec - Vašek Jan, Zemánek Arnold, Mužík Petr -
Horák Michal, Přichystal Dušan, Tesař Patrik, Mužík Zdeněk - Tesař Libor

Příspěvek vyšel v Pondělí 2.7.2007 00:00 v kategorii Ročník 2007 a byl 688x zobrazen.