FC Šebetov
Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

6.6.09: KMK Újezd u Kunštátu - 1. FC Šebetov 2:4

| 8.6.2009

V sobotu jsme podruhé za sebou zvítězili, tentokráte jsme získali všechny tři body venku. Do Újezdu jsme přijeli s jedním hráčem na střídání, už jsme si bohužel museli v této sezóně zvyknout, že nás je vždycky tak málo. První poločas se hrál otevřený fotbal se spoustou šancí na obou stranách, ale góly dávali jen domácí, v první půli dali dva a ještě trefili tyč. My jsme měli také několik gólových šancí, Brdarič trefil tyč a ostatní naše střely byly nepřesné. V poločase jsme si řekli, že to ještě zkusíme a opravdu jsme zabrali. Asi v 5. minutě druhé půle dal Patrik kontaktní gól, když si vychutnal domácího brankáře a asi o dalších pět minut znovu Patrik přesnou střelou k tyči vyrovnal. V tu chvíli jsme byli lepším týmem a dokonalý obrat zařídil dvěma brankami Brdarič. Zbývajících patnáct minut se hrálo v bouřce a silném dešti a my jsme už taktickým výkonem nepřipustili drama. První poločas patřil domácím, druhá půle jednoznačně nám. Je třeba vyzdvihnout oba gólmany jak domácího, tak Supa, který nás udržel zejména v první půli v zápase.

Poločas: 2:0
Góly: 2x Horák M., 2x Tesař P.,

Hirt Martin - Mužík Petr, Slabej David - Horák Michal, Přichystal Dušan, Tesař Patrik - Mužík Zdeněk

Příspěvek vyšel v Pondělí 8.6.2009 00:00 v kategorii Ročník 2009 a byl 9676x zobrazen.