FC Šebetov
Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

8.9.2010: SK VIKTORIA Suchý - 1. FC Šebetov - 1:1

| 10.9.2010

Kvůli pouti na Suchým jsme odehráli zápas s domácím týmem ve středu v podvečer, ve druhé půli již pod umělým osvětlením. Ke dvěma dlouhodobým marodům se přidali další zranění a to Brdarič a Patrik, navíc Libor byl nemocný, takže mužstvo se nám opět rozpadá tak jako na jaře, horší sezónu si opravdu nepamatuju...V hodně oslabené sestavě jsme vyrazili na Suchý. Od začátku zápasu byli domácí lepším týmem, ale v první půli to bylo na šance vyrovnané a i my jsme měli vyložené příležitosti, ani jeden tým se však střelecky neprosadil. Hned v úvodu jsme ale bohužel inkasovali, když domácí využili rychlý brejk. Po vedoucím gólu nás Suchý dostalo pod tlak, ale naštěstí zahazovalo, co se dalo...Asi v polovině druhé půle krásně přehodil David  domácího gólmana a srovnal. Do konce zápasu už gól nepadl, mužem zápasu byl jednoznačně Sup, který přiváděl domácí útočníky doslova k šílenství a nám vychytal důležitý bod.

Poločas: 0:0
Góly: Slabej D.

Sestava: Hirt Martin - Slabej David, Vašek Jan - Přichystal Dušan, Hradecký Michal - Katzmair Michal

Příspěvek vyšel v Pátek 10.9.2010 00:00 v kategorii Ročník 2010 a byl 770x zobrazen.