FC Šebetov
Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

9. 8. 2008: 1.FC Šebetov - STB Jabloňany 3:0

| 10.8.2008

Dalšího vítězství na domácí půdě jsme dosáhli proti Jabloňanům. Výhra se nerodila lehce a během úvodní desetiminutovky jsme mohli prohrávat, když hosté měli několik šancí, ale naštěstí všechny Sup zlikvidoval a jednou mu pomohlo břevno. Poté jsme převzali aktivitu my a po krásné brejkové akci Dušana a Libora zakončoval Patrik do odkryté branky a ujali jsme se tak vedení. Zbytek poločasu se hrál nic moc fotbal téměř bez šancí. Druhá půle měla podobný scénář - my jsme tlačili a hosté chodili do nebezpečných protiútoků. Jabloňany mohly po jednom závaru před naší brankou vyrovnat, ale Sup chytil míč směřující do sítě na brankové čáře. Vzápětí jsme zvýšili vedení, když nejprve brankář hostí vyrazil Liborovu střelu, ale dorážku Dušana už chytit nedokázal. V závěru ještě upravil skóre svým druhým gólem Patrik.

Poločas: 1:0
Góly : 2x Tesař P., Přichystal D.

Sestava: Hirt Martin - Vašek Jan, Slabej David, Mužík Petr - Přichystal Dušan, Tesař Patrik, Horák Michal, Mužík Zdeněk - Tesař Libor

Příspěvek vyšel v Neděli 10.8.2008 00:00 v kategorii Ročník 2008 a byl 5304x zobrazen.