FC Šebetov
Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

FC DYNAMO Čížovky - FC Šebetov 5:0

| 30.6.2014

Do Boskovic jsme přicestovali ve středu, původní nedělní zápas s místními Čížovkami jsme si totiž přeložili. Hráčů bylo habakuk, rozhodně víc, než by se na zápas vydalo v původním termínu.
Sestava byla Johnny - Pišky, Luke, Ignacio Kaci Abate, Záliv - Pablo Lepec Zabaleta, Paťa, Dudlinho, Láďa Hradec Krejčí - útok Ondra de Jong a David Roman Beckham.
Ještě před výkopem nám vzdálený hrom oznamoval, že bez ohledu na počet uběhaných kilometrů tentokrát nezůstane žádný dres suchý.
Už v první minutě z první střely domácích za Johnnym zazvonila tyčka a nám začal zvonit umíráček. Domácí se s chutí vrhali do útočení, jejich kombinace nám dělaly veliké problémy. Johnny si na nedostatek práce rozhodně nemohl stěžovat. Skóre se poprvé změnilo po našem chybném odkopu či nahrávce z obrany. Zachycený míč se bleskově dostal až k naší bráně a tvrdou střelu Johnny vytěsnit nedokázal. Další branku DYNAMO přidalo o pár minut později. Při zakončení zůstal forvard Boskovic opět zcela nehlídán a nebyl pro něj problémzvýšit už na 2:0. Po této brance začaly z hrozivě černých mraků padat první kapky a tento letní deštík přešel v trvalé mrholení. To však netrvalo dlouho a až do konce prvního poločasu přišel pravý přívalový déšť, který odplavil i zbytek našich nadějí o zkorigování výsledku.
Pauza mezi poločasy prakticky nebyla, pouze se prohodily strany a za vydatného deště, doprovázeného hromy a blesky, se pokračovalo. Hrací plocha nedokázala pojmout takové masy vody a z hřiště se stalo jedno velké jezero. Přihrávky se zastavovaly v loužích, jindy zase vysoký míč sklouzl po vodní hladině až do autu. Přes totálně mokré dresy, které se lepily na tělo, alespoň vynikly naše pivem vysportovaná břicha a nejedna fanynka si přišla na své  :D
Největší naše šance přišla po ose Hradec - de Jong - Roman, ale posledně jmenovaný nedokázal dostat míč do prázdné brány ze čtyř metrů. Jsem však přesvědčený, že by domácí nevyděsilo, i kdybychom kontaktní branku vstřelili. Po celý zápas byli lepší a do konce zápasu nám ještě po skvělých individuálních akcích  a krásných kombinacích přibalili tři banány na cestu. Výsledek 5:0 asi plně odpovídá výkonům na hřišti, domácí hráli skvěle a my podali asi nejhorší výkon v sezóně.
Je škoda, že jsme Johnnymu více nepomohli. Po delší pauze v bráně si zasloužil lepší výsledek…

Příspěvek vyšel v Pondělí 30.6.2014 11:44 v kategorii Ročník 2014 a byl 861x zobrazen.