FC Šebetov
Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

FC DYNAMO Čížovky - FC Šebetov 8:1

 | 28.4.2015


Po dvou prohrách v úvodních kolech jsme jeli do Boskovic, na horkou půdu Čížovek. Na jejich umělce jsou domácí velice silní a málokterý tým si dokáže odvézt nějaký ten bod.

Počasí bylo vynikající, domácí se sešli ve dvou pětkách a v plné sestavě.

Sestava :  Johannes – Ignacio Kaci Abate, Pišky, John Záliv Terry – Dudlíňu, Láďa Hradec Krejčí, Ondra de Jong – Karim Roman Benzema a Toni Peťan Kroos.

Od začátku se hrál útočný a otevřený zápas, proti Čížovkám se beton hrát nedá, dřív nebo později by se někdo z domácích šutérů prosadil a dál by to byla jenom otázka skóre. Johnny si během prvních deseti minut připsal několik těžkých zákroků, jednou mu pomohlo břevno. Za nás se do vyložených příležitosti dostal Ondra, Peťan i Roman, ale i domácí brankách si na zápas přinesl formu jako zvon.

Do vedení se nakonec dostali domácí, po rychlé kombinaci se za vápnem uvolnil útočník Čížovek a střelou kolem stojné nohy Johnnyho otevřel skóre utkání, 0:1. Odpověděli jsme bombou Hradce skoro z poloviny hřiště, brankář měl plné rukavice práce, po rohovém kopu mířil těsně vedle Ondra.

Na rozdíl dvou branek nám soupeř odskočil po riskantní narážečce Hradce, kterou hřáči Čížovek zachytili a během pár vteřin se míč třepetal v naší síti, 0:2.

I když byl na šance první poločas vyrovnaný, vedli domácí 2:0.

Druhý poločas začal stejně jako první, hra byla vyrovnaná, ale s postupem času začali být domácí čím dál víc nebezpeční a my se začali převážně bránit. Netrvalo dlouho a naše obrana po bleskové souhře snad všech hráčů domácích kapitulovala potřetí, 0:3.

Do zápasu jsme se vrátili o pár minut později. Roman utekl po pravém křídle a před bránu poslal lukrativní přihrávku, kterou de Jong nasměroval přesně k tyči, 1:3.

Hráči Čížovek však nepřipustili žádné větší komplikace. Od této chvíle nás vzali na kolotoč a vysadili nás až po závěrečném hvizdu. Jejich strojové tempo kombinované s rychlým střídáním nám neumožnilo vydechnout a během deseti minut jsme fyzicky odešli. Boskovští utáhli šrouby a předváděli tiki-taku až do kuchyně. Byla k vidění široká škála zakončení. Gólová hlavička, zakončení do prázdné, střela z dálky do šibenice. Absolutně jsme nestačili zachytávat jejich útoky a Johnny v bráně si připadal jako na válečném poli. Konečné skóre 1:8 hovoří jasně a to ještě Johnny pěknou řádku šancí pochytal.

Narazili jsme na tým, který půjde jednoznačně na postup do první ligy, v jejich plné sestavě je to nejlepší tým druhé ligy, na domácí půde stoprocentně.

Nám nezbývá nic jiného, než uhrát nějaký bod v Bedřichově.

Příspěvek vyšel v Úterý 28.4.2015 09:06 v kategorii Ročník 2015 a byl 1253x zobrazen.

Komentáře


Přidejte svůj komentář

Přidej komentář

Příspěvky

Vyhledávání

Odkazy

Nejčtenější příspěvky

Poslední příspěvky

FC Šebetov | Stránky oddílu malé kopané v Šebetově. (c) Michal Horák 2013