FC Šebetov
Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

FC DYNAMO Čížovky Bce - FC Šebetov 2:1

 | 20.8.2013


Po šesti týdnech válení, lenošení a celkového nicnedělání jsme se opět sešli na hřišti, tentokrát v Boskovicích.

Čížovky mají krásnou umělku, bohužel i nešťastný nedělní termín.

Omluven byl Joe Luke Hart, Phelipe Brda Lahm, Paťa, Gottland, Ondra de Jong a Dačka.

Proto se nás sešlo tak akorát, na střídačce zůstal jediný hráč a k němu Záliv. Ten byl sice v plné polní, ale před zápasem sváděl nerovný souboj s navlékáním šulpen a gravitací. Sobota byla zřejmě náročná  :D

Do brány si stoupnul Johnny, prostor před ním čistil Pišky, Franco Záliv Baresi a Ignacio Kaci Abate, tvořit hru se snažil Laďa Hradec Krejčí, Dudlinho a Samic a na hrot jsme vyslali Pabla Lebeče Zabaletu.

I když se hrálo v deset dopoledne, sluníčko pálilo jako blázen a zásoby v našich lahvích se rychle tenčily. Hrál se opatrný fotbal, bez větších šancí.

Z ničeho nic přišla špatná přihrávka Pabla, kterou zachytil domácí hráč a okamžitě vyslal na zteč spoluhráče. Ten se tváří v tvář Johnnymu nemýlil a střelou mezi nohy otevřel skóre.

Byla to rána z čistého nebe, o odpověď se pokoušel Hradec, ale jeho ráně se do cesty  nešťastně postavil opět Pablo. Nedokázali jsme se dostat k bezprostřednímu ohrožení domácí branky, proto jsme štěstí zkoušeli spíše z dálky.

Po naší sérii rohových kopů opět zazlobili domácí. Hradec nahrál napříč hřištěm přímo domácímu útočníkovi, ten však, ač byl absolutně neatakován, ve stoprocentní šanci vyhořel a bránu minul.

Klinickou smrt jsme však přežili a začali si připravovat šance. Ke skvělé desetiminutovce se rozehrál Samic zvaný Bruce Willis. Dvakrát ho vychytal brankář, po jeho dvou exkluzivních přihrávkách pohořeli spoluhráči. Nakonec si vzal míč sám a po neuvěřitelném kolotoči píchnul míč podél brankáře přesně k tyči. Po přihrávce z křídla o minutu později nastřelil brankáře.

Po vyrovnávací brance se probudili i domácí a začal se hrát fotbal nahoru dolů. Johnny se v bráně začal potit víc než dřív, ale branku domácím nepovolil.

Na druhé straně byl na hranici vápna faulován Záliv, ale standartku jsme totálně zazdili.

Poločas skončil 1:1 a my zoufale sháněli vodu do našich prázdných čutor. Zachránila nás starší paní, která se na nás s účastí koukala z okna. Doplnila nám všechno co jsme k ní donesli, tímto této paní ještě jednou mockrát děkujeme  :)

V druhé půli byla hra naprosto vyrovnaná, mírné šance se objevily u obou mužstev. Hradec zkoušel přímý kop rozehrát okamžitě po faulu. I když byl gólman mimo bránu a obrana roztroušená, nedokázal trefit branku. Dudlákův Volej z rohu odrazil ledvinu domácího obránce.

Obrovskou šanci pohnout s remízovým stavem měl Pablo, ale ten se spíš objeví na kiosku s Angelinou Jolie, než aby začal proměňovat luxusní šance, tentokrát po ťukesu Dudlinha s Hradcem  :D

Boskovice odpověděly bleskovým brejkem, za překonaného Johnnyho na brankové čáře zaskočil Záliv.

Čížovky udeřily opět z nenápadné akce, střela ze střední vzdálenosti zůstala do poslední chvíle skrytá mezi hráči a vyletěla na stojnou nohu našeho brankáře. Johnny s tím opravdu nemohl nic dělat.

Zachránil nás chvíli před koncem, kdy už boskováci zvedali ruce nad hlavu, ale střelu do odkryté brány nějakým záhadným způsobem vyrazil na roh.

Jako vždy jsme ke konci vrhli vše do útoku. Kaciho hlavičku vytáhl brankář, Dudlákův pokus zastavil obránce.

Tentokrát jsme tolik štěstí neměli a i když jsme ke konci měli veliký tlak, Čížovky si vítězství vzít nenechaly.

Děkujeme domácím za férový a klidný zápas, rozhodčí podal výborný výkon.

Hvězdou zápasu se stal Bruce Willis Samic, kéž by všichni včetně mě běhali jako on. Druhé místo si parádním výkonem vychytal Johnny a třetí místo získal Záliv, který si sice ze zápasu nic moc nepamatuje, ale o to líp hrál  :D

Pochvalu si ale zaslouží všichni bez výjimky, v tom počasí to byl očistec a my to díky všem hráčům zvládli se ctí.

Příspěvek vyšel v Úterý 20.8.2013 23:51 v kategorii Ročník 2013 a byl 1157x zobrazen.

Komentáře


Přidejte svůj komentář

Přidej komentář

Příspěvky

Vyhledávání

Odkazy

Nejčtenější příspěvky

Poslední příspěvky

FC Šebetov | Stránky oddílu malé kopané v Šebetově. (c) Michal Horák 2013