FC Šebetov
Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

FC Šebetov - FC Rašov 1:1

 | 11.6.2015


V minulém kole proti Světlé jsme zahájili třízápasovou domácí šňůru. Po předchozí porážce jsme si chtěli napravit reputaci proti poslednímu celku tabulky Rašovu.

Sestava Joe Luke Hart - Pišky, John Záliv Terry, Toni Peťan Kroos - Ondra de Jong, Tomáš Přikryl, Dudlíňu, Láďa Hradec Krejčí - Karim Roman Benzema a Edgar Chosé Davids.

Rašov přijel s velice mladým týmem, ale jeho hráči byli technicky zdatní, s míčem si rozuměli a několikrát nám předvedli, že to s nimi nebudeme mít jednoduché. Naší první velkou příležitost spálil Chosé, Hradec o chvíli později mířil vedle tyče. Hrál se otevřený zápas, s šancemi na obou stranách, ale v prvním poločase diváci branku neviděli.

Dlouho ji neviděli ani v poločase druhém, až čtvrt hodiny před koncem udeřil za náš tým Tomáš a poslal nás do vedení, 1:0. Touto brankou odstartoval bláznivou závěrečnou patnáctiminutovku.

Jako když odbrzdíte auto na kopci, začal se na oba brankáře hrnou útok za útokem a byl to fotbal, na který se čekalo více jak půl zápasu. Tomáš ve dvou samostatných nájezdech neuspěl, Roman připravoval svými sprinty a následnými pobídkami jednu brankovou příležitost za druhou, ale náš tým je spolek hrdlořezů, zavraždili jsme poctivě každou šanci, do které jsme se dostali.

Rašov však hrál též výborně, Luke dělal co mohl a připisoval si jeden zákrok za druhým a hosty doháněl až k zoufalství. Rašovští ho ale nakonec pokořili a pomohla jim k tomu standartní situace, rozehrávaná z hranice vápna. Po přihrávce na pravou stranu na hráče hostů zívala prázdná branka a ten svoji šanci proměnil, 1:1.

Do konce zápasu zbývalo asi sedm minut a po tento čas jsme se snažili opět vstřelit vedoucí branku. Peťan Kroos střílel dvakrát po signálu z rohu, Roman už měl dost nahrávání a za celý zápas snad poprvé vystřelil, ale jeho nádhernou ránu do šibenice neméně znamenitě zlikvidoval hostující brankář. Tento krásný moment byl tím posledním, který se v tomto zápase stal a rozhodčí ukončil zápas za nerozhodného stavu 1:1.

Opět jsme dojeli na neproměňování i těch nejvyloženějších šancí. Mohli jsme rozhodnout do konce prvního poločasu, ale bez branek se vyhrává horko těžko. Na druhou stranu musíme ocenit výkon chlapců z Rašova. I přes svůj mladý věk ukázali, že mají obrovskou budoucnost a pespektivu, pokud udrží druhou ligu a svůj tým pohromadě, nebude trvat dlouho a budou patřit ke stálicím. Když člověk vezme v potaz jejich věk a také to, že celé jaro odehráli venku, nezbývá než pogratulovat a popřát hodně štěstí do dalších bojů  :)

Příspěvek vyšel ve Čtvrtek 11.6.2015 10:25 v kategorii Ročník 2015 a byl 1388x zobrazen.

Komentáře


Přidejte svůj komentář

Přidej komentář

Příspěvky

Vyhledávání

Odkazy

Nejčtenější příspěvky

Poslední příspěvky

FC Šebetov | Stránky oddílu malé kopané v Šebetově. (c) Michal Horák 2013