FC Šebetov
Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

FC Šebetov - FC Rozsíčka 4:3

 | 30.9.2014


Ačkoliv jsme poslední dva zápasy vyhráli, tabulkou jsme se vzhůru moc neposunuli. Dařilo se totiž bodovat i týmům, se kterými jsme namočeni v sestupových vodách. V osmnáctém kole jsme doma přivítali Rozsíčku, odkud jsme si na jaře přivezli tři body po výhře 5:2.
Sestava Joe Hart - Ignacio Kaci Abate, Pablo Lepec Zabaleta, Pišky - Dudlíňu, Láďa Hradec Krejčí, Patrik, Ondra de Jong - Chosé a Karim Roman Benzema.
Kapitánskou pásku si za poslední střeleckou explozi navlékl Karim a klubová kasa se může těšit na další finanční příspěvek  :)
Od začátku se hrál útočný fotbal na obě strany a na první gól se nečekalo dlouho. Opět začaly úřadovat naše mladé pušky. De Jong vyslal do brejku Karima a ten svůj brejk proměnil přesnou střelou o tyč. Za pár okamžiků zakončoval Patrik, brankář střelu pouze vyrazil, a ačkoliv nebyl Karim nikým atakován, nedokázal snášející se míč nasměrovat hlavou do branky. O chvíli později střílel po individuální akci Patrik vedle.
Vyrovnání padlo po autovém vhazování. Dlouhý balón na zadní tyč našel hlavu hostujícího hráče a ten, ačkoliv byl těsně bráněn Abatem, dokázal překonat Harta. Ani ne za minutu vhazovali hosté tentokrát na pravé straně, kde došlo ke špatnému rozebrání hráčů Rozsíčky a akce byla zakončena nechytatelnou bombou do šibenice.
Ofenzivní fotbal však pokračoval a za pět minut bylo opět vyrovnáno. Abate hodil z autu exkluzivní míč Hradcovi přímo do běhu a ten z levého křídla halfvolejem zamířil přímo k tyči.
I přes větší množství šancí na obou stranách už v prvním poločase gól nepadnul a "do kabin" se šlo za nerozhodného stavu 2:2.
I v druhém poločase pokračoval útočný fotbal a diváci se museli bavit. Obrovské penzum práce odváděl Patrik, který stejně jako v prvním zápase s Rozsíčkou skvěle vypomáhal obraně a rozjížděl útočné akce hluboko ze své poloviny. Karim Roman Benzema měl v bránění v předešlých zápasech silné rezervy, ale kapitánská páska na ruce ho vybičovala k velice zodpovědného výkonu i dozadu.
Do vedení nás mohl poslat de Jong, který převzal míč za obranu, ale zamířil těsně vedle tyče. Podobně se svou šancí naložil o chvíli později i Chosé.
Hart se musel činit při několika závarech, kdy už visela rozdílová branka ve vzduchu.
Misky vah na naši stranu převážil až Karim, který jedním se svých vyhlášených úprků zdrhnul po pravém křídle i vlastnímu stínu a poslal před bránu ostrý přízemní centr, který do sítě bombou zatloukl hostující hráč. Ukázkový vlastenec !!
Za pár minut stejný hráč minul svoji branku po dalším obranném zákroku o pár centimetrů a já začal věřit, že třináctka na dresu může opravdu přinášet smůlu  :)
Sedm minut před koncem zápasu jsme odskočili o dvě branky. Za svoji enormní snahu a nasazení byl odměněn Chosé, který svým typickým buldočím způsobem vybojoval míč a na poslední chvíli zasunul míč do branky. Svoji branku oslavil netradičně, poskakováním po jedné noze. Druhá totiž dostala bolestivý zásah od padajícího gólmana.
Klidný konec zápasu nám však nebyl přán. Za dvě minuty dokázal hostující hráč po levém křídle předběhnout našeho obránce a propálil Harta. Mnoho emocí navíc vzbudil surový zákrok na Patrika, bez možnosti hrát míč. Incident se stal přímo před naší střídačkou a tak začala ostrá výměna názorů. Před očima se zatmělo zvláště stabilnímu kapitánovi Hradcovi, kterého musel ze hřiště odtáhnout Abate, jinak by strkanice možná skončila nějakou inzultací.
Poslední tři minuty už jsme ale odehráli na půlce soupeře. Pomohl tomu takzvaný zdržovací roh rozehraný na krátko a přetlačovaná u "praporku". Činil se především Abate, který to má nastudované z Fify. Ke konci ho to ale omrzelo, proto od rohového praporku vybídl ke skórování Dudlíňa, ale jeho krásná rána bez přípravy pouze rozezvučela tyč. Dudlíňovi prostě letos gólový zářez není přán, musíme zjistit, kdo ho uhranul…
Výhrou nad Rozsíčkou jsme dosáhli na třetí výhru po sobě, na nějakém veleskoku v tabulce to ale není znát. Na druhou stranu je pravda, že jsme se na pár bodíků dotáhli prakticky až na třetí místo. My se však stále musíme dívat spíše pod sebe a zkusit urvat nějaký ten bodík i v sobotu v Rájci.

Příspěvek vyšel v Úterý 30.9.2014 22:10 v kategorii Ročník 2014 a byl 1353x zobrazen.

Komentáře


Přidejte svůj komentář

Přidej komentář

Příspěvky

Vyhledávání

Odkazy

Nejčtenější příspěvky

Poslední příspěvky

FC Šebetov | Stránky oddílu malé kopané v Šebetově. (c) Michal Horák 2013