FC Šebetov - StB Jabloňany 2:5

| 22.4.2013

Ve druhém domácím zápase jsme změřili síly s týmem StB Jabloňany.

V sestavě nám opět chyběl Dani Samic Alves, jinak jsme byli kompletní, s pěti hráči na střídání už se asi letos nesejdeme :D

Začátek zápasu byl v naší režii a v prvních pěti minutách jsme měli tři stoprocentní gólovky. Branku jsme však nevstřelili, jenom jsme rozchytali hostujícího brankáře, který se v průběhu zápasu vybičoval k fantastickému výkonu.

První branka padla do naší sítě, Ladislav Hradec Krejčí neuhlídal po autovém vhazování soupeře a ten se z úhlu trefil hlavou mezi nohy Lukeho Harta. Za pár minut však Hradec své pochybení napravil a individuální akcí, kterou nekompromisně zakončil bombou pod břevno skóre srovnal.

Za tři minuty však přišlo selhání našeho brankáře, kdy pod nohou propustil do sítě malou domů od Zálivičníka a bylo zle.

Byla to studená sprcha pro náš tým a soupeř se v tu dobu začal více prosazovat. Po několika přečísleních nás musel Luke zachraňovat. Do poločasu však vstřelily Jabloňany ještě jednu branku, opět hlavou po neuhlídaném autu.

Do druhého poločasu jsme vsadili vše na útok, ale pokaždé jsme ztroskotali na hostujícím gólmanovi, který vytahoval jeden svělý zákrok za druhým. Neprosadil se Pablo Lepec Zabaleta, Ondra de Jong, Dudlinho a ani Ignacio Kaci Abate. U této šance už jsme zvedali ruce nad hlavu, doteď nepochopím zákrok brankáře.

Hosté si vystačili s rychlými brejky, ale nakonec paradoxně udeřili po nakopnutém míči.

Luke chtěl vysoký balón vyboxovat, v souboji před ním byl ale úspěšnější hostující útočník a ačkoli bych natěsno bráněn Philipem Brdou Lahmem, hlavičkou našeho brankáře přehodil.

Do konce zbývalo 12 minut a stav byl 1:4.

Zoufale jsme se vrhli do útočení a odměnou byla druhá branka Hradce, opět po nekompromisní ráně pod břevno.

Další dvě jasné gólovky skončily na hostujícím brankáři ( jak jinak ).

Do rozhozené obrany hosté přidali těsně před koncem ještě jednu branku a ukončili tím zápas, v němž dominovalo střelecké trápení domácích.

Po dvou domácích zápasech máme na kontě jediný bod.

V sobotu musíme ve Štěchově bodovat, abychom měli blíže k horní polovině tabulky a ne k sestupovým příčkám.

Doufejme, že se sejdeme v co nejhojnějším počtu…

Příspěvek vyšel v Pondělí 22.4.2013 18:51 v kategorii Ročník 2013 a byl 1587x zobrazen.