FC Šebetov
Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

Hodnocení sezóny 2005...

 | 1.6.2006


1. FC ŠEBETOV stejně jako loni postupuje

Sezóna malé kopané, která byla pro náš fotbalový klub 1. FC ŠEBETOV velice úspěšná, je za námi a tak je na řadě bilancování. Minulou sezónu jsme postoupili ze základní soutěže, a tak jsme si jako nováček divize nekladli přehnané cíle a přáli jsme si být kolem pátého místa ve dvanáctičlenné skupině. Sehráli jsme 22 zápasů, přičemž v 15 z nich jsme dokázali zvítězit, 4 zápasy skončily nerozhodně a v 3 utkáních se nám nepodařilo získat ani bod a poznali jsme tudíž hořkost porážky.

Po půlce sezóny jsme byli na druhém místě se ztrátou 1 bodu na první TJ SOKOL ROZHRANÍ, takže opět byly více než reálné šance na postup, s čímž jsme před sezónou nepočítali, ale byli jsme odhodláni se o tuto možnost porvat. Během druhé části sezóny se nám podařilo toto umístění ještě vylepšit, dokonce jsme si ke konci ještě vytvořili mírný náskok a završili jsme další úspěšný rok prvním místem, což nám zaručuje postup do 4. ligy malé kopané! K nejzajímavějším zápasům patřily zápasy s týmem Vážan, které byly nesmírně těžké a skončily domácím vítězstvím 3:0 a remízou 1:1 ve Vážanech. Další vyhecované zápasy jsme sehráli s týmem Pohory, které jsme oba vyhráli a to 4:1 na jejich hřišti a 9:1 na domácím hřišti, kdy jsme podali asi nejlepší výkon v sezóně.

Nejlepším střelcem 1. FC se stal stejně jako loni Libor Tesař, který dokázal dát ve 22 zápasech 32 gólů, což je úctyhodná bilance a stal se dokonce nejlepším střelcem celé soutěže! Velkou oporou byl opět náš brankář Michal Pulec, který se umístil na 2. místě v počtu obdržených branek. Taktéž ostatní hráči podávali v sezóně stále kvalitnější výkony a navíc do toho dali všichni srdce, což přispělo k našemu nečekanému, ale zaslouženému vítězstvív soutěži.

Pro nás je důležité, že jsme opět dokázali úspěšně reprezentovat naši obec Šebetov a to je pro nás tím největším potěšením. Škoda jen, že chybí větší divácká kulisa, kterou byl v minulých letech Šebetov tak proslulý...

Na závěr chceme poděkovat za podporu Obecnímu zastupitelstvu a také našim dvěma rozhodčím panu Petru Pulcovi a panu Maťovčíkovi za svědomité plnění svých funkcí.

Doufejme, že příští rok bude stejně úspěšný jako ten letošní!

Za 1. FC Šebetov Dušan Přichystal

 

1. část sezóny:7 v - 2 r - 2 p, což je 23 bodů z 33 bodů možných, skóre - 29:13

 

2. část sezóny:8 v - 2 r - 1 p, což je 26 bodů z 33 bodů možných, skóre - 41:16

 

Celkem za celou sezónu: 15 v - 4 r - 3 p, což je 49 bodů z 66 bodů možných, skóre - 71:29

Příspěvek vyšel ve Čtvrtek 1.6.2006 00:00 v kategorii Ročník 2006 a byl 527x zobrazen.

Komentáře


Přidejte svůj komentář

Přidej komentář

Příspěvky

Vyhledávání

Odkazy

Nejčtenější příspěvky

Poslední příspěvky

FC Šebetov | Stránky oddílu malé kopané v Šebetově. (c) Michal Horák 2013