FC Šebetov
Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

Konec sezóny 2010, sezóny plné zraněních...

 | 24.10.2010


Poslední tři zápasy jsme odehráli již v hodně oslabené sestavě - nejprve jsme doma hráli bez branek s Býkovicema, poté jsme prohráli o gól v Bedřichově a na závěr jsme získali všechny body proti Arsenalu.
V tabulce jsme po posledním kole skončili na 7. místě se 29 body, což je vzhledem k mnoha zraněním, která nás letos potkala, uspokojující pozice. Hned v úvodním zápase se těžce zranil Zdena, přetrhl si achilovku a sezóna pro něj skončila, po dvou zápasech si Honza natrhl stehenní sval a byl také téměř celé jaro mimo hru, k němu se přidal postupně i Lepec a nějaké zápasy chyběl i Brdarič, navíc celé jaro nehrál Libor. V přestávce se pro změnu na pouťovém turnaji zranili Peťan s Honzem Forchtnerem a oba byli celý podzim také mimo hru, část podzimu vynechali také po dalším zranění Honza a Lepec, navíc Patrik moc zápasů neodehrál. Snad už se nic takového nebude opakovat, protože toho bylo opravdu hodně. Pozitivní tak alespoň byli výkony mladých Tomáše (Piškota) a Lukáše H.
Nejlepším hráčem v uplynulé sezóně byl určitě nejen dle mého názoru Martin Hirt, zvaný SUP :-), který chytal naprosto fanatasticky a několikrát nás podržel!
Postup do I. ligy si zajistili  suverénní Rájec a dle mého názoru nejlepší mužstvo II.ligy Microtex Lomnice, sestup do III.ligy čeká na Holešín a Louku.
Noví soupeři budou zřejmě Panteři Sudice a FC Brumov, kteří sestupují z I. ligy, ze III. ligy postoupí asi Pentaco Boskovice a Torpéda Vážany.
Můžeme se tedy těšit opět na derby s Torpédy a nově i s Pantery ze Sudic.
Přeji všem marodům, aby se co nejrychleji uzdravili a příští rok - opět na place!!!

Příspěvek vyšel v Neděli 24.10.2010 00:00 v kategorii Ročník 2010 a byl 734x zobrazen.

Komentáře


Přidejte svůj komentář

Přidej komentář

Příspěvky

Vyhledávání

Odkazy

Nejčtenější příspěvky

Poslední příspěvky

FC Šebetov | Stránky oddílu malé kopané v Šebetově. (c) Michal Horák 2013