FC Šebetov
Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

Shrnutí sezóny 2008

 | 12.10.2008


Naše první sezóna ve II. lize skončila a 4. místo je velmi pěkné. V úvodních kolech jsme poznali, že kvalita této soutěže už je malinko někde jinde než v nižších ligách, z kterých jsme každoročně postupovali. První 4 kola se rovnali katastrofě - poslední místo, 0 bodů a skóre 3:23. Až v pátém kole jsme doma zdolali Microtex Lomnici a odrazili se k posunu tabulkou vzhůru, po polovině sezóny jsme byli s 16 body na 8. místě - zde se ukázala vnitřní síla týmu, který se ocitl úplně na dně. Po prvních čtyřech kolech druhé části sezóny jsme soupeřům oplatili porážky a rázem jsme se ocitli ve hře o postup. Ve zbývajících zápasech jsme někdy zbytečně ztráceli body, takže nakonec je výsledkem krásné 4. místo s 3 bodovou ztrátou na postup. Myslím si však, že je dobře, že jsme letos nepostoupili, protože v této sezóně jsme rozhodně nepodávali vyrovnané výkony, spíše jsme nabírali další a další zkušenostï, a to by zřejmě v I. lize nestačilo. Do I. ligy postoupili suverénní HSK Holešín, který nás ani jednou neporazil (3:0, 2:2) a náš odvěký rival TJ SOKOL Rozhraní, který tak postoupil popáté za sebou (0:5, 2:0 - naše první výhra na půdě Rozhraní v historii) - postoupili o jediný gól ve vzájemných zápasech s ORLY Boskovice - ORLI předváděli zřejmě nejhezčí fotbal. 
Děkuji všem hráčům 1. FC za kvalitní výkony a doufám, že příští sezóna skončí alespoň stejně tak úspěšně jako ta letošní.

Střelci 1. FC:
V letošní sezóně nás jednoznačně táhl svými góly Patrik, který zopakoval loňskou bilanci 18 zásahů, za ním byla až moc velká díra a to bylo zároveň i důvodem, že jsme neskončili v tabulce výš - chyběl hlavně druhý střelec podobně jako loni, kdy se Libor trefil rovněž 18 krát. Naše efektivita byla dost nízká - vyložených šancí jsme měli spoustu, na druhé straně v celé sezóně nás držel vynikající Sup!  

Tesař Patrik - 18 gólů
Přichystal Dušan - 7 gólů
Vašek Jan, Mužík Zdeněk - 5 gólů
Mužík Petr, Horák Michal - 4 góly
Slabej David - 2 góly
Ostatní - zbytek
  

Zakončení sezóny proběhne zřejmě až někdy v listopadu...

Příspěvek vyšel v Neděli 12.10.2008 00:00 v kategorii Ročník 2008 a byl 961x zobrazen.

Komentáře


Přidejte svůj komentář

Přidej komentář

Příspěvky

Vyhledávání

Odkazy

Nejčtenější příspěvky

Poslední příspěvky

FC Šebetov | Stránky oddílu malé kopané v Šebetově. (c) Michal Horák 2013