FC Šebetov
Stránky oddílu malé kopané v Šebetově

TJ SOKOL Křetín - FC Šebetov 5:0

 | 24.9.2013


V sedmnáctém kole nás čekal výjezd do Křetína a prokleté nedělní dopoledne.

Jako každou neděli se náš tým scházel jako švábi na pivo. Gólmana jsme vzbudili až po dlouhé čtvrthodině, Hradec si dal okružní jízdu a spoluhráče nabíral i v Jevíčku. To je tak, když fotbalisté Cetkovic pořádají zábavu…

Pro Piškyho do Boskovic už se bohužel nikdo nestavil, i tak jsme měli čtyři hráče na střídání. Po dlouhé době se do týmu vrátil Paťa, který podlehl dlouhému přemlouvání kapitána. Kdybych věděl, v jakém stavu se sejdeme, nechal bych ho raději doma odpočívat na odpolední velkou kopanou.

Naše sestava byla Johnny - Kaci Abate, Brda Lahm, Samic Alves - záloha Hradec Krejčí, Dudlinho, Pablo Lepec Zabaleta, Ondra de Jong a v útoku byl Paťa.

Hradec se Samicem a Ondrou přijeli asi pět minut po začátku utkání. I když rozhodčí přerušil hru a šel na lavičku pro zápis, odmítl vpustit na hřiště Hradce a Samice, kteří neměli vyplněné datum narození. Ačkoliv se před výkopem náš vedoucí s rozhodčím domluvil, že po doplnění údajů můžou hráči naskočit, realita byla jiná. Občanky v rukách hráčů byly k ničemu…

Každopádně to byla naše velká chyba a lehkovážnost, v takovém utkání, kdy jde prakticky o šest bodů, se tohle stávat prostě NEMŮŽE !!!!!

Začátek utkání byl v naší režii, lépe jsme kombinovali a během prvních deseti minut jsme měli čtyři loženky. Zvlášť navrátilec Paťa motal hlavy hráčům Křetína, neujal se však ani nájezd Paťa - Dudlák na jediného obránce… Prostě jak bývá zvykem, my nejsme schopní trefit ze dvou metrů vrata od stodoly, natož abychom zamířili do brány. Po čtvrt hodině odstoupil Paťa s bolestivě nakopnutým nártem a rázem jsme hráli v pěti bez možnosti střídání.

Rychle nám docházely síly a domácí toho začali využívat. Několika pokusy se zastřelovali, aby potom v rozmezí pěti minut dvakrát udeřili, vždy po závaru a následné dorážce.

Kontaktní branku měl na noze Ondra, ale ze dvou metrů bránu minul…

Do konce poločasu nás domácí rozebrali ještě jednou, zvýšili už na 3:0 a zajistili si tak do druhého poločasu komfortní náskok.

Bilance prvního poločasu - střely 7:18, skóre 3:0

I když jsme do druhého poločasu mohli nastoupit konečně všichni, včetně Pati, hra se vyrovnala. Domácí nás drželi od svojí brány na distanc, výjimkou byla střela Hradce z voleje těsně vedle tyče a několik pokusů ze střední vzdálenosti.

Vaz nám srazila čtvrtá branka. Ondra zahrál malou domů, Johnnyho však krutě zradilo zpracování, balón přichystal akorát dobíhajícímu útočníkovi a ten se nadvakrát nemýlil.

Od této branky se z našeho týmu vytratila bojovnost, domácí s přehledem kontrolovali hru a v posledních deseti minutách byli lepším týmem. Několik šancí a nadějných přečíslení zkazili vlastní laxností, ale nakonec nám toho bůra přece jenom dali. Domácí hráč Milan Hroz si s chutí zastřílel, hlavně díky jeho čtyřem brankám nás Křetín porazil v důležitém zápase 5:0.

Když pominu první čtvrthodinu zápasu, byl to jeden z nejhorších výkonů v této sezóně. Náš bodový polštář, který jsme pod sebou měli, se povážlivě ztenčil.

Nám nezbývá nic jiného, než v sobotu bodovat proti druhému týmu naší ligy, Červánkům Rájec.

Výkon jako proti Křetínu už se opakovat nebude, to můžu fanouškům slíbit.

Příspěvek vyšel v Úterý 24.9.2013 19:55 v kategorii Ročník 2013 a byl 1196x zobrazen.

Komentáře


Přidejte svůj komentář

Přidej komentář

Příspěvky

Vyhledávání

Odkazy

Nejčtenější příspěvky

Poslední příspěvky

FC Šebetov | Stránky oddílu malé kopané v Šebetově. (c) Michal Horák 2013